محدودیت های اخذ پذیرش در کشور آلمان

محدودیت های اخذ پذیرش در کشور آلمان

سلام به همه عزیزانم،

همه افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارند باید به این نکته دقت نمایند که در بدو ورود نمی شود برای همه دانشگاه های آلمان اقدام جهت اخذ پذیرش نمود و محدودیت هایی جهت این اقدام وجود دارد که اهم آن در ذیل قید شده است:

 1. ترمیک: دانشگاه های آلمان همه دو ترم در سال اقدام به اخذ دانشجو در مقاطع مختلف نمی کنند و خیلی از دانشگاه ها فقط یک بار در سال دانشجو می پذیرند. لذا امکان دارد در آن زمان که شما اقدام به درخواست پذیرش می نمائید آن دانشگاه ورودی نداشته باشد.
 2. دوره تکمیلی زبان آلمانی: همه عزیزانی که به دنبال تحصیل به زبان آلمانی هستند، بایستی برای پذیرش از دانشگاه هایی اقدام نمود که آن دانشگاه خودش دوره زبان تکمیلی آلمانی را به همراه پذیرش ارائه دهد وگرنه سفارت به شما ویزا نخواهد داد.
 3. زمان صدور پذیرش: خیلی از دانشگاه ها مخصوصاً دانشگاه هایی که مراحل صدور پذیرش آن ها از طریق UNI Assist صورت می گیرد، پذیرش را آنقدر دیر به دست شما می رسانند که شما زمانی برای مراجعه به سفارت نداشته و نمی توانید حتی وقت گرفته و جهت روادید اقدام نمایئد. لذا اقدام کردن برای این دانشگاه ها سودی برای شما نداشته و تنها شما را دچار مشکل های بیشتری می نماید.
 4. دانشگاه آزاد، غیرانتفاعی و پیام نور: تمام عزیزانی که مدرک تحصیلی خود را از این مراکز اخذ کرده اند نگران اخذ پذیرش نباشند که چون در دانشگاه آزاد تحصیل کرده ام آلمان به من پذیرش نمی دهد و من را نمی پذیردو ما برای شما پذیرش را از یکی از بهترین دانشگاه های آلمان اخذ می کنیم. فقط به این نکته توجه داشته باشید که هر دانشگاهی شما را نمی پذیرد و بعضی از دانشگاه های آلمان مدرک دانشگاه آزاد را قبول نداشته و نمی پذیرند ولی این جای نگرانی ندارد ولی باید شما این محدودیت را درنظر بگیرید.
 5. دو ترم در سال پذیرش داشته باشد: ما بایستی از دانشگاه هایی حتی المقدور پذیرش را اخذ نمائیم که دو ترم در سال پذیرش دانشجو داشته باشد که شما به هر دلیلی به این ترم نرسیدید، بتوانیم پذیرش را برای ترم بعد تمدید کرده و نه برای سال آینده که شما یک سال عقب بیافتید. البته در مواردی که شرایط دانشجو زیاد خوب نیست مجبور هستیم این ریسک را انجام دهیم. البته به این نکته توجه داشته باشید که این مورد مخصوصاً شما را در سفارت کمک کرده و درصورت رد شدن در مرحله اول مراجعه به سفارت آلمان، شما با خیال راحت پذیرش را برای ترم آینده تمدید و مجدداً به سفارت آلمان مراجعه کرده و کلیه پرونده های ما در یکی از مراحل ویزای خود را اخذ کرده و دچار مشکل نشده اند. مگر این که شرایط شخص در ابتدای مراجعه به مؤسسه مساعد نبوده و به شخص اعلام و متقاضی با دانستن شانس سفارت خود اقدام به انجام امور پذیرش کرده است.
 6. زبان تحصیل در دوره موردنظر مخصوصاً دوره های به زبان انگلیسی: شما درصورتی که به دنبال کورس انگلیسی در کشور آلمان هستید باید این مطلب را درنظر داشته باشید که در همه دانشگاه های آلمان همه رشته ها به زبان انگلیسی برگزار نمی شود و این خود محدودیت می باشد.
 7. هزینه تحصیل: همان طور که همه شما عزیزان مستحضر هستید، همه جای آلمان تحصیل رایگان نبوده و خیلی از رشته ها دارای هزینه های بالایی بوده که ما براساس شرایط شخص اقدام به کمترین هزینه ها و بهترین دانشگاه ها می نماییم و این خود محدودیت ایجاد می کند که نمی توانیم هرجایی اقدام نماییم. چون شاید با شرایط شما جایی با هزینه ۵۰۰۰ یورو در ترم شما را بپذیرد. البته این شرایط و هزینه ها در ابتدا به شما اعلام خواهد شد ولی درحالت نرمال هزینه ها بین رایگان تا ترمی ۶۰۰-۷۰۰ یورو می باشد.
 8. از همه و همه مهم تر شرایط و رشته درخواستی و معدل کسب شده شما عزیزان هست: به دلیل اینکه برخی از شما عزیزان آن شرایط لازم جهت اقدام در همه دانشگاه های آلمان را ندارید، باید این محدودیت را متوجه شده و شروط بیشتری به پرونده خود نیافزایید. چون این امر فقط و فقط باعث عدم انجام کار شما شده و
 9. امتحان ورودی: در بعضی رشته ها امتحان ورودی وجود دارد و سعی در این است که پذیرش از مرکزی اخذ شود که حتی المقدور امتحان ورودی نداشته ویا کار عملی قبول نمایند.
 10. کورس های دو زبانه: در خیلی از دانشگاه های آلمان بعضی رشته ها در دانشگاه به زبان تدریس شده و لذا نیاز به مدرک زبان آلمانی و انگلیسی همزمان بوده که مؤسسه از پذیرش گرفتن در این نوع کورس ها خودداری می کند.

حال عزیزانی که بعد از اخذ پذیرش وارد آلمان می شوند امکان تغییر پوزیشن خود را چه در از لحاظ مقطع، رشته، دانشگاه و . . . را دارند و اگر مرکزی دیگر در کشور آلمان به شما پذیرش را بدهد شما امکان تغییر بدون نیاز به درخواست ویزای مجدد دارید.

 

بعد از ورود به کشور آلمان و دارا بودن ویزای اقامت بلندمدت، محدودیت های زیر از بین رفته و گزینه های جدیدتری در اختیار شما خواهد بود که تغییر دهید:

 1. ترمیک: 
 2. دوره تکمیلی زبان آلمانی: شما به دلیل این که در آلمان درحال گذراندن دوره تکمیلی زبان آلمانی هستید می توانید برای پذیرش برای دانشگاه هایی که دوره زبان برای شما برگزار نمی کنند اقدام کنید و بعد از اتمام دوره زبان خود به این دانشگاه ها مراجعه و تحصیل خود را ادامه دهید.
 3. زمان صدور پذیرش:شما به دلیل داشتن ویزا دیگر هر زمان پذیرش برای شما صادر شود می توانید بدون نیاز به درخواست ویزای مجدد تغییر پذیرش دهید.
 4. دو ترم در سال پذیرش داشته باشد. شما دیگر ویزای خود را دارید و می توانید برای همه دانشگاه های حتی یک بار درسال پذیرش می گیرند اقدام نمایید.

لذا از همه عزیزان تقاضا داریم، این محدودیت ها را در نظر گرفته و اقدام به درخواست پذیرش نمایند. چون بعد از ورود به آلمان حداقل ۳۰-۴۰ درصد دانشگاه جدید برای شما باز می شود که از ایران امکان اقدام برای آن ها وجود ندارد.

 

با احترام و آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان

مؤسسه نیلوفر آبی (لوتوس)

86 دیدگاه

 1. سلام من رشتم تجربی بود ,یک سال ازدوران فارغ التحصیلیه من میگذره ,میخوام تورشته های پیراپزشکی تحصیل کنم ,ایادانشگاهایی وجودداره که طبق رشته های پیراپزشکی رایگان باشه ومن بتونم پذیرش بگیرم ؟؟معدل پیش دانشگاهیم۱۵/۸۵ومعدل دیپلم۱۷/۶۳هست؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   in shans baraye rehstehaye Pirapezeshki mesle Biology baratun hast, faghat bayad zabane Almani ro dar sathe B2 balad bashid ta beshe eghdami baratun anjam dad.

   tahsiletun ham ya rayegan hast v ya kheili hazineye kami dar bar dare.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 2. سلام ، اگه میشه خواهشا من و راهنمایی کنید !!!
  من ۲۵ سالمه (خدمت رفتم).
  هنرستان (فنی حرفه ای) رشته ی مکانیک درس خوندم .
  فوق دیپلم از دانشگاه علمی کاربردی ، تو رشته ی کامپیوتر گرفتم.
  حالا میخواهم واسه کالج شرکت کنم ، که میگن باید پیش دانشگاهی بگیری !!!
  سوالم اینه ؟

  ۱) من اینجا پیش دانشگاهی چه رشته ای رو بگیرم ؟ (آیا باید با دیپلمم مرتبط باشه؟)
  ۲) اگه پیش رشته ی انسانی بگیرم ، اون طرف قبول میکنن ؟ (چون همه درسهاش دینی و عربی و از این قبیل درسهاست.)
  ۳) از همه مهمتر اینکه محدودیت سنی وجود داره ؟؟؟
  ۴) آیا باید دانشگاه قبول بشم اینجا ؟؟؟

  (خواهش میکنم راهنمایی کنید ،
  من انقدر تو اینترنت گشتم و به اینور لنور زنگ زدم خسته شدم ،
  انگار هیچکس هیچ اطلاعی نداره ،
  به وکبل زنگ زدم میگه نمیدونم ، به DAAD زنگ زدم میگه نمیدونم و …..)

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   – shayad beshe ba hamin sharayet ham kar shoma ro anjam dad, vali bayad parvandatun barresi beshe ta betunam daghightar behetun begam
   ۱٫ age gharar bashe pish begirid, reshtash fargh nemikone. harchi raahatin vali age farghi baratun nemikone behtare dar un field bashe ke mikhayn edameye tahsil bedin.
   ۲٫ ensasni ham ghabele ghabule
   ۳٫ uno bayad daghigh begam chi kar bayad bokonid ke moshkel baratun pish nayad
   ۴٫ chon kardani darid na vali man ba hamun gavahie mojaz be entekhab reshte ham mitunam karetun ro anjam bedam

   bazam age mibinid javabhaam mobham hast, mitunid madareketun ro biyarid man mifrestam Alman daghigh behetun zarfe 1-2 hafte khabar midam ke bedunid chi kar bayad bokonid. vali hame chi ghabele halle

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 3. سلام و خسته نباشید.
  دیپلم با معدل ۱۹.۳۴ و پیش دانشگاهی با معدل ۱۸.۴۰ گرفتم .
  خدمت نمیرم بخاطر بیماری خاص (دیابت)
  میخوام رشته دندانپزشکی بخونم .
  امکانش هست ؟(با اینکه بیماری دارم)
  هزینه سالی چقدر میشه ؟

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   avalan bayad konkur sherkat konid v hade aghal mojaz be entekhab reshte beshid,

   madrake B2 az Iran elzami hastesh.

   bebinid moadelhaye Diplom v PishDaneshgahi balaye 18-19 mitunand be chenin chizi fek konand. inam darnazar begirid ke yeki dg az melakha nomreye college yek saleiee hast ke bayad dar Alman begzarunid

   chon shart vorud be dandun Pezeshki moadele 19.5 be bala hastesh vali age betunid ba College moadeletun ro ta un had pooshesh bedin shansesh ro darid dg tasmim ba khodetun hastesh. zabane Almani ro hatman bayad dar sathe B2 balad bashid.

   be linke zir moraje konid ettelaat ro daryaft konid:

   http://www.lotus-inst.com/?p=941

   bebinid moadelsaazi bastegi be moadele diplom v pish dare. v moadele College M-Kurs ham ke ta che haddi pooshesh bede moheme.
   vali age baraye reshtehaye mortabet mikhyan mesle Biology shans darid v mishe. faghat dashtane PishDaneshgahi elzam hasteshaaa.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 4. سلام
  من مدرک تحصیلی کارشناسی فیزیک هسته ای از دانشگاه بوعلی سینا با معدل ۱۷دارم و قصد ادامه تحصیل در رشته فیزیک پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد را دارم
  میخواستم ببینم شرایط پذیرش من به چه صورت است؟
  آیا برای تحصیل باید اقامت دایم گرفت یا نه بعد تحصیل میشه به ایران برگشت؟
  هزینه تحصیل رایگانه و اگر نیست هزینه تحصیل چقدر میشه؟

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   kheyr nabayd eghamat dashte bashin, vali emkanesh hast tu bahse sefarat yekam aziyatetun konand.

   badam bayad bebinim che madrake zabani darid v age senno saal v rize nomaratetun ro dashte basham mitunam nazare ghati bedam

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 5. با درود و سپاس فراوان
  جناب یهری عزیز
  من مدرک پیش دانشگاهی ام را در سال ۸۴ دریافت کرده ام
  و در سال ۸۹ هم در دانشگاه تهران رشته زبان و ادبیات فرانسه قبول شدم ولی بعد از گذروندن ۶۰ واحد ترک تحصیل کردم.
  سنم ۳۰ سال هست.
  برای تحصیل در آلمان در مقطع لیسانس در رشته ی روانشناسی آیا سفارت یا دانشگاه ها به سن من ایراد خواهند گرفت؟
  و اینکه برای تحصیل در آلمان همون قبولی در کنکور قبوله یا باید مجددا کنکور بدم؟
  متشکرم

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   ghate be yaghin sefarat ruye mozue visa shoma daraye riske ziad bude v ehtemaale nashodanesh kheili bishtar az shodanesh hastesh.

   shoma bayad fekre dg konid, age az lahaaze maali okey hastin mishe raahhaye dg ham behetun pishnahad dad.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 6. من لیسانس شیمی کاربردی با معدل ۱۵ دارم.میتونم برای فوق لیسانس اقدام کنم برای المان؟چه گرایشی در المان بازار کار خوبی داره؟و درکل برای رفتن به المان چقدر هزینه لازمه؟

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   sharayetetun bad nistesh, vali bayesti kamel rize nomreye kamel ro dashte bashim ke daghigh beshe javab dad.

   bettab bad az barresi mitunim ham reshtehaye ke bazare kaare khubi dashte bashe ham behetun elam mishe.

   vali hameye inaa bastegi be zabani ke baraye tahsil entekhab kardin dare v inke madrake zabanetun ro key mitunid bedin ke bebinim baraye terme morede nazar che reshtehaaee mishe pishnahaad dad.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 7. سلام.من لیسانس شیمی با معدل ۱۵,معدل دیپلم۱۹.۳۴وپیش ۱۷.۸۵ است,میخوام برای پزشکی یا داروسازی اقدام کنم,ایا امکان قبولیم هست,و اگه برای فوق اقدام کنم چه گرایشی از شیمی بازارکارش در المان بهتره؟

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   bebinid moadelhaye Diplom v PishDaneshgahi balaye 17 mitunand be chenin chizi fek konand. inam darnazar begirid ke yeki dg az melakha nomreye college yek saleiee hast ke bayad dar Alman begzarunid

   chon shart vorud be Pezeshki moadele 19-19.5 be bala hastesh vali age betunid ba College moadeletun ro ta un had pooshesh bedin shansesh ro darid dg tasmim ba khodetun hastesh. zabane Almani ro hatman bayad dar sathe B2 balad bashid.

   darzemn age lisansetun ro ru konid behetun M-Kurs nemidan.

   be linke zir moraje konid ettelaat ro daryaft konid:

   http://www.lotus-inst.com/?p=941

   bebinid moadelsaazi bastegi be moadele diplom v pish dare. v moadele College M-Kurs ham ke ta che haddi pooshesh bede moheme.
   vali age baraye reshtehaye mortabet mikhyan mesle Biology shans darid v mishe.

   Albate behtarin kar i n hastesh ke baraye foghe lisans eghdam konid ke shanse visatun ham balatar bashe v bad az barresie madareketun gerayesh haee ke mitunid bekhunid behetun pishnahaad dade mishe v khodetun beyne unha entekhab konid.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 8. با سلام
  من کارشناسی ارشد رباتیک دارم با معدل ۱۷٫۴۳ و بورسیه هیات علمی دانشگاه ازاد هستم و ۳۰ سال سن دارم دیپلم فنی حرفه ای دارم و همچنین دیپلم تجربی و پیش تجربی با معدل ۱۴٫۴۰ .
  آیا میشه با این شرایط در کشور المان پذیرش پزشکی گرفت ؟
  چون من باید مرخصی بگیرم و برم یا استعفا بدم بنابراین باید در دانشگاهی پذیرش بگیرم که نیاز به گذراندن ۱ سال کالج نداشته باشد . چه کشوری پذیرش راحت تر هست ؟ دانشگاهی باشه که مورد تایید وزارت بهداشت باشه
  باتشکر

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   ba senni ke darid v moadeli ke darid kheyr

   Sehri

   پاسخ
 9. سلام من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگ
  اه اصفهان با معدل ۱۴٫۲۶و ارشد مدیریت کارافرینی از دانشگاه هنر اصفهان دارم برای دکترای مدیریت گرفتن پذیرش خیلی سخته؟متاسفانه اعتماد بنفس پایینی در این زمینه دارم

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   .proseye PhD yek proseye zaman bar hasesh. v hich moshakhas ham nist ke be natije berese ya na. chon bastegi be Proposale shoma dare ke taeed beshe v mozush ghabele ghbaule un ostad Rahnama bashe ya na

   Reshteye Shoma reshteye besyar sakhti nist baraye Phd, vali be harsurat Proposal v proseye karish age Proposaletun okey bashe 1-1.5 saal hast. darzemn tu in reshtehaa aksaran baraye PhD gheyr az madrake zaban GRE/GMAT ham midan.

   darzemn dashtane maghale besyar tasir gozar hastesh dar in prose. v faghat maghalaate Publish shode melake amal hastesh.

   man pishnahad mikonam shoma ba Master mojadad varede Alman beshid:

   ۱٫ vahedaatun tatbigh mishe v bagheieye Master ro mikhunid
   ۲٫ bad az in Master ehtemaale kar peyda kardanetun kheili bishtare, Albate age bekhayn kar konid v be vaseteye un dar khake Alman bemunid
   ۳٫ dar har part zamani ke age baraye PhD eghdam konid v javab begirid mitunid change konid
   ۴٫ inam bedunid ke age baratun Phd eghdam beshe v har ostadi be shoma javabe manfi bede dg nemitunid barash eghdam konid v sukht mishe v in khatarnake, moassesat ye mail az janebetun misazan send to all har chi supervisor hast. har ostadi ke javabe manfi bede sukht mishe v har ostadi ham ke javab nade shoma ro ba contact un moassese mishnase, inam dar nazar begirid ke age be dalil e na balad budan ostad sukht beshe dg kairsh nemishe kard.
   ۵٫ shoma vaghti ba Master vared mishid darid az forsati ke javabe PhD biad darid master mikhunid v mitunid berid faculty haye mokhtalef v bebinid ostada darand ru che zaminehaee kar mikonand ke proposal neveshtan kheili kheili baratun sade tar hastesh
   ۶٫ darzemn shoma mitunid baraye Master ye reshteye por karbord tar v ba bazare kare behtar ro entekhab konid

   be nazare ma ke in behtarin v maghul tarin fekr hastesh chon shoma gozinehaye dgatun ham sare jash hast v kheili behtar az in hast ke 1-1.5 saal montazere javabe PhD bemunid.

   age az lahaaze maali moshkeli nadarid shayad beshe behetun pishnahaadaate dgiee ham bekonim

   Albate in nazare maast, baaz age madareketun ro kamel konid shayad shans dashte bashid, vali zire 1-1.5 saal javab nemishe gereftaaaa. ino bedunid.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 10. سلام. با مدرک کارشناسی برق از دانشگاه آزاد از نوع H+ و معدل ۱۷٫۱۰ و ۲۵ سال سن اگه بخوام دوباره در آلمان لیسانس کامپیوتر بخونم امکانش هست که سفارت بهم ویزا بده چون دوباره از لیسانس میخوام بخونم و مدرک آلمانی هم هنوز ندارم

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   age moshkele nezam vazife nadarid hich moshekeli nist v shodanie,

   Albate bayad madrake zabane Almani ham dashte bashin.

   vali age mikhayn English tahsil konid bayad pazireshe Master baratun gerefte beshe ke unam gozineye khubie

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 11. سلام. با مدرک کارشناسی برق از دانشگاه آزاد از نوع H+ و معدل ۱۷٫۱۰ و ۲۵ سال سن اگه بخوام دوباره در آلمان لیسانس کامپیوتر بخونم امکانش هست که سفارت بهم ویزا بده چون دوباره از لیسانس میخوام بخونم و مدرک آلمانی هم هنوز ندارم.
  سال ۹۳ فارغ التحصیل شدم دی ماه ۹۴ هم سربازیم تموم شد.بخوام زبان آلمانی بخونم ۱ سال طول میکشه که با این حساب تا اون موقع ۲۶ سالم میشه

  پاسخ
  • lotus

   Salam mojadad

   zabane Almani ro mage mikhayn chejuri bekhunid?!!!!!

   madrake B1 baraye kare shoma kaafie ke 4-6 maah tul mikeshe khundanesh ke mishe hatta karetun ro zudtar start bezanid ta ye ghesmat az karetun hamzaman ham anjam beshe age bekhaynke zaman ro az dast nadin.

   chon hamin zaman haa badan dar sefarat baratun darde sar mishe age bekhayn ziad in prose ro tul bedin

   Sehri

   پاسخ
 12. salam
  khaste nbashid
  mn moadel diplomm 15.50 va moadele pish daneshgahim 15 hastesh mikhastm bedoonam hich rahi vase drs khundan dr reshteye pezeshki dar keshvare alman ya dar ooroopa vojud nadare yani?
  akhe az tedade ziadi porsidam goftand moadele balaye 17 faqat mipazirand
  ba tashakor agar javab bedif

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   mamnunam

   shansetun besyar besyar kam hastesh, v shansi ziad nadarid.

   behtare tu tasmimetun tajdide nazar konid v reshtatun ro avaz konid

   unaa dorost goftand sharte moadeletun ro..

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 13. با سلام

  من دو ماه ديگه مدرك پيش دانشگاهيم رو ميگيرم و مدرك A1 رو دارم در حال حاضر هم مالزى زندگى ميكنم ، ميخواستم ببينم شانسى براى پذيرش دارم يا خير ؟ معدل ديپلمم هم ۱۶/۶۰ هستش

  با تشكر

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   Chon shoma Sarbaz hastin v nemikhayn be Iran bargardid, v bayad az sefarate Alman dar Malaysia eghdam konid, sefarat Alman dar malezi, shoma ro rad mikone v mige vaghti sefarate Alman dar keshvare khodetun hast bayad az hamunja eghdam konid.

   va chon shoma ham bekhayn biayn Iran Sarbaaz mishid v dg ejazeye khuruj az keshvar ro nadarid, pas raahe dg be zehne man nemirese mage inke raahe dgiee shoma dashte bashin.

   be har surat bayad az sefarate Alman dar Iran eghdam konid.

   baraye paziresh ham moadele PishDanesshgahi ham mohem hastesh vali age fanni bekhayn moshkeli nist enshalla v baraye inke motmaen beshid madareketun ro mifrestid v ghablesh parvandatun ro barresi mikonim.

   inam bedunid chon konkur sherkat nakardin karetun sakht hastesh v harja ee nemishe eghdam kard.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 14. با سلام
  میخواستم بدونم که آیا برای من ممکنه با ویزای توریستی در آلمان مشغول تحصیل شوم و بعد ویزای توریستی را به ویزای دانشجویی تبدیل کنم؟ در ضمن من ۱۷ سال دارم

  پاسخ
 15. با سلام

  من ليسانس حسابداري دارم البته معدلم پايينه حدود ١٣ و سنم هم ٣٥ سال
  مدرك تافل هم دارم. ميخواستم بدونم ميتونم واسه دوره مستر اقدام كنم واسه دانشگاه هاي المان؟ الان هم دارم الماني ميخونم كه بتونم مدرك B1 بگيرم.

  از نظر سني سفارت ايراد نميگيره؟ چون يكي از دوستانم بخاطر سن از سوييس و سفارتش ريجكت شد واسه مستر. ميخواستم بدونم المان هم به سن ايراد ميگيره؟

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   Moshkele shoma senne Shomast ke be shoma ehtemale inke visa nadan ziade.

   v eghdam barash teghriban aaghelane Nist.

   vali age sharayete maalituni okey hast mitunam sharayete dgiee ro behetun pishnahaad bedim.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 16. salam khaste nabashid
  man daneshjuye sale avale darusaziye keshvare ghebresam va parsal dar reshteye mohandesiye manabe tabiEye sarasariye tabriz ruzane ghabul shodam va moadele diplomam 19/28 va pishdaneshgahimam 17/02 ast be nazare shoma man emkan akhze pazireshe pezeshki az daneshgahaye alman ro daram ya na?
  kheyli kheyli mamnoon misham pasokh bedin

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   bebinid moadelhaye Diplom v PishDaneshgahi balaye 17 mitunand be chenin chizi fek konand. inam darnazar begirid ke yeki dg az melakha nomreye college yek saleiee hast ke bayad dar Alman begzarunid

   chon shart vorud be ِPezeshki moadele 19-19.5 be bala hastesh vali age betunid ba College moadeletun ro ta un had pooshesh bedin shansesh ro darid dg tasmim ba khodetun hastesh.

   be linke zir moraje konid ettelaat ro daryaft konid:

   http://www.lotus-inst.com/?p=941

   bebinid moadelsaazi bastegi be moadele diplom v pish dare. v moadele College M-Kurs ham ke ta che haddi pooshesh bede moheme.

   vali age baraye reshtehaye mortabet mikhyan mesle Biology baaz shans bishtare. injur reshtehaa (Biology) dar Alman bazare kare khubi dare v jaaye pishraft v mesle Iran aslane aslan nist.

   darzemn bayad konkur ham sherkat konid v gavahie ghabuli dar konkure saraasari ham dashte bashin. ya hade aghal gavahie mojaz be entekhab reshte ham dashte basshid mishe karetun ro anjam dad. v niazi nist ke pezeshki ghabul shode beshin chon ghabulie pezeshki komaki be shoma nemikone.

   Albate ba hamun ghabuli ham mishe karetun ro anjam dad.

   Tahsiletun rayegan hastesh v hazineye zendedgi mahiyane 600-700 EU hastesh.

   unja har reshteiee sharayete vorude khodeshun ro darand v har chi reshte TOP tar bashe sharayetesh sakhttar v shanse vorudesh kamtare

   Madrake zabane Almani B2 ham mikhad.

   vali ino bedunid ke hich chize 100% nisteshaa man sharayet ro behetun goftam dg tasmim ba khodetun hastesh.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 17. با سلام
  بنده دانشجوی سال آخر *کارشناسی اتاق عمل از دانشگاه دولتی هستم ..
  معدل و رزومه خوبی دارم
  *سطح زبان آلمانی من B1 و انگلیسی در صدد دریافت تافل
  قصد تحصیل درشته پزشکی ، دندانپزشکی در آلمان دارم ..
  *****آیا درسته که به علت داشتن کارشناسی نمیتونم برای پزشکی آلمان اقدام کنم ؟ ؟؟؟؟؟
  لطفا پاسخ بدید خیلی برام مهمه
  با تشکر از موسسه معتبر لوتوس

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   age moadele Diplom v PishDaneshgahitun paeene 19 hastesh karetun sakht hastesh v bayad paziresh dar ye reshteye mortabet baratun gerefte beshe v azun tarigh vared Alman beshid bad unja bayad pazireshe College M-kurs ro darkhast bedin vagarna azin ja shodani nist v sefarat radetun mikone.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 18. سلام ! معدل ديپلمم ۱۵/۵ و معدل پيش دانشگاهيم ۱۴ هست در چه صورتي ميتونم در رشته پزشكي يا دندانپزشكي در المان تحصيل كنم؟؟؟

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   dar hich surat, mage inke mojadad Diplom v PishDaneshgahi begirid.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 19. سلام، خسته نباشید

  من ۲۹ سالمه معدل دیپلمم فکر میکنم ۴ یا ۱۵ باشه پیش دانشگاهی ندارم و فوق دیپلم عکاسی خبری از دانشگاه علمی کاربردی با معدل ۱۶ و کارشناسی گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی با مدل ۱۷٫۵ دارم.
  میخواستم بپرسم میتونم با توجه به سن و نوع دانشگاه اقدامی برای تحصیل در آلمان در رشته های هنری (ترجیحا عکاسی یا گرافیک) کنم یا نه؟
  زبان رو هم که باید همینجا ادامه بدم که دارم شروع میکنم.

  ممنونم از راهنماییتون 🙂

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   injuri ruye parvandeye shoma na mishe nazar dad na mishe Shans dad.

   chon injur reshtehaa zabane Almani ghavi mikhad v kare amali ke kheili sakht giri dar taeed e kare amali vojud dare.

   taze in baraye maraakezi hast ke emtehane vorudi nadare.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 20. سلام خسته نباشید من ۳۰ سالمه مدرک تحصیلی لیسانس معماری از دانشگاه ازاد زبان المانی هم در سطح B1 خواستم ببینم میتونم برای فوق اقدام کنم؟

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   ۲a matlab bayad moshakhas bashe ke beshe javabetun ro bedam:

   ۱٫ Moadele lisansetun chande v key in madrako ro gereftin ke bahse sefarat ro darnazar begiram. chon sennetun mano negaran mikone.

   ۲٫ Portfolio ham mohem hasteshe ke dashte bashin ke hamun tarahhaae memarie shomast ke age un rad beshe behtarin parvande ham dashte bashin radetun mikonand

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 21. salam man19salame va moadele diplomam 19vapish19.5man3sale konkore tajrobi midam be omide pezeshki vali rotbam dar hade pirapezeshki mishe .mamnoon misam rahnamaeem konin baraye tahsil dar alman merc

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   Age konkur Pezehski ham ghbaul beshin melak nistesh ke pezeshki betunid berid, chon melaake asli moadele Diplom v PishDaneshgahi hastesh.

   moasseseye ma in tavan ro dare ke ba mojaaz be entekhab reshte ham mitunim baratun eghdam konim v tebghe ghanune Alman hich niaz be gavahiye ghabuli dar un reshte nistesh.

   bebinid moadelhaye Diplom v PishDaneshgahi balaye 17 mitunand be chenin chizi fek konand. paeentaresh dg shansi nemimune. inam darnazar begirid ke yeki dg az melakha nomreye college yek saleiee hast ke bayad dar Alman begzarunid

   chon shart vorud be pezashki moadele 19-19.5 be bala hastesh vali age betunid ba College moadeletun ro ta ba moadele balaa pass konid, shansetun ba moadele Diplom v PishDaneshgahi ke darid khube..

   be linke zir moraje konid ettelaat ro daryaft konid:

   http://www.lotus-inst.com/?p=941

   vali age baraye reshtehaye mortabet mikhyan mesle Biology baaz shans bishtare. injur reshtehaa (Biology) dar Alman bazare kare khubi dare v jaaye pishraft v mesle Iran aslane aslan nist.

   unja har reshteiee sharayete vorude khodeshun ro darand v har chi reshte TOP tar bashe sharayetesh sakhttar v shanse vorudesh kamtare

   vali ino bedunid ke hich chize 100% nisteshaa man sharayet ro behetun goftam dg tasmim ba khodetun hastesh.

   madrake zabane Almani dar hadde B2 ham niaz hastesh v bedune un kar sakht mishe.

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 22. با سلام
  من حدودا ۳۰ ساله هستم. مدرك لیسانس و فوق لیسانس در رشته صنایع غذایی ( food science) در هر دو مقطع، از دانشگاه آزاد دارم. در حال حاضر دارای مدرك A2 آلمانی هستم. قصد اقدام برای فوق لیسانس مجدد در آلمان را دارم. یك مقاله ISI دارم.معدل ارشد ۱۷/۵ و معدل لیسانس ۱۵/۵٫ میخواستم بدونم با این شرایط شانس پذیرشم چه قدره؟ آیا با همین مدرك زبان پذیرش میدن كه من در حین پروسه پذیرش سطح زبانمو تا b1 ارتقا بدم و ما بقیشو در كورس زبان در خاك آلمان تكمیل كنم؟
  ممنون از پاسخ گویی شما

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   moadeletun ye kam bande ro negaran mikone, baraye hamin nemitunam mohkam tar harf bezanam.

   chon melake asli paziresh Master faghat v faghat lisans hastesh.

   baraye hamin bayad madareketun ro biyarid barresi beshe ke age okey bud kari anjam beshe ke shoma ham bedunid karetun dar che vazi hastesh.

   chon in reshtehaa aksaran sharte moadel ro dare vali chon shoma Almani mikhayn bekhunid baaz shanse pazireshetun ro behtar mikone vali moadele lisansetun bayad barresi beshe

   Age tamayol be kasbe ettelaate bishtar v daghigh tar darid, ba moasese tamas begirid ya hozuran tashrif biyairid, ta betunim ettelaat dar khore parvande shoma behetun dade beshe na ettelaate koli.

   ba tashakor v arezooye movafaghiyat
   Sehri

   پاسخ
 23. سلام.
  شرایط من :
  ۱-دیپلم ریاضی ۱۷٫۵
  ۲-پیش دانشگاهی ریاضی ۱۸٫۵
  ۳-لیسانس حسابداری از دانشگاه شهید بهشتی معدل ۱۵٫۵
  ۴-در حال حاضر مشغول به کارم تو حسابداری و داره برام بیمه رد میشه.
  ۵-آلمانی هم دارم یاد میگیرم اما A1.2 هستم مدت کمی هست که شروع کردم.
  درخواست من :
  ۱-دانشگاه رایگان برای کارشناسی ارشد + خوابگاه
  ۲-رشته تحصیلی حسابداری یا مدیریت مالی
  ۳-امکان کاره پاره وقت
  سوالات من :
  ۱-کدوم دانشگاه ها امکان تحصیل رایگان رو داره ؟ آیا خوابگاه هم دارن ؟ آیا همین دانشگاه ها از نظر رده بندی بالا و خوب هستن و مدرکشون همه جا ( از جمله ایران ) معتبره ؟
  ۲-کدوم شهر ها از آلمان ؟ مثلا هایدلبورگ ؟ دارم اشتات ؟ هامبورگ ؟
  ۳-آیا با ویزای دانشجویی امکان کار هم هست ؟
  ۴-بعد از تحصیل میشه اقدام برای اقامت کرد ؟
  ۵-آیا این کشور تو رشته ای که من میخوام به اندازه کافی قوی هست ؟
  ۶-هزینه وکالت و نامه ی سفارت و پذیرش و ترجمه مدارک و …. (یعنی ۰-۱۰۰) حدودا چقدر میشه ؟
  ——————————————————————–
  لطفا تا جایی که امکانش هست سوالاتم را اینجا پاسخ بدید و به مراجعه حضوری ارجاع ندید چون اگر امکانش رو داشته باشم حتما اینکارو میکنم .
  ——————————————————————-
  از لطف شما ممنون

  پاسخ
  • lotus

   Salam

   eghdame maa az yeki az daneshgahhaye morede taeede vezarate olum anjam mishe v maa tarafe gharardad ba chandta daneshagh nistim ke elzaman faghat baraye un daneshgahha eghdam konim.

   har daneshgahi sharayetesh be shrayete shoma bokhore, baratune eghdam mishe v age hatta unghad dus nadashtin, mitunid unja taghir bedin.

   kaar faghat kare khadamaati mitunid ba visaye Student anjam bedid v unghadi ham rush nemishe hesab kard ke kamel hameye hazinehaa ro javab bede.

   bad az tahsil bastegi be khodetun v noe dars khundanetun dare ke age khub dars khunde bashid v betunid kar peyda konid mitunid bemunid.

   hazine haa ro bayad hozuri tashrif biyarid v behetun elam mishe.

   darzemn dar surati ke mikhayn har ettelaate dg begirid bayad ya tamas begirid ya hozuri biyayn. vagarna az soalo javab dar in mohit bish azin mazuram.

   Sehri

   پاسخ
 24. با سلا م
  ببخشید ب ه عنوان سوال اول می خواستم بپرسم که چطور میشه به موسسه شما اعتماد کرد ایا تاییدیه ای از طرف وزارت علوم وجود داره؟(البته عذر می خوام ممکنه شما موسسه معتبر وسرشناسی باشید اما بنده اطلاع نداشته باشم)
  وسوال اصلی اینکه
  بنده متقاضی تحصیل در المان هستم در رشته موسیقی -در کنکور رشته هنر رتبه ۱۶۹سهمیه و۶۷زیرگروه موسیقی رو اوردم
  زبان انگلیسی ام به صورت قوی بلدم اما متاسفانه مدرک ندارم والبته میتونم برای امتحان وگرفتن مدرک اقدام کنم
  مدرک icdl کامپیوتر بین اللملی دارم
  رشته دبیرستان هم تجربی بودم
  به نظر شما بنده در مجموع اصلا شرایط تحصیل در این رشته در المان رو دارم یا خیر وامیدی هست برای قبولی یا خیر؟
  متشکرم

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   شما با تماس با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بخش مؤسسات اعزام دانشجو، جناب آقای دکتر نصیری رئیس اداره مؤسسات اعزام دانشجو می توانید اعتبار مجوز ما را سوال بپرسید. درضمن مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس) یکی از قدیمی ترین مؤسسات با مجوز رسمی از وزارت علوم جهت اعزام دانشجویان می باشد.

   البته موارد را برای چک کردن مجوز مؤسسه خدمتتان اعلام کردم. وگرنه اگر سوالتان داشتن مجوز بوده که ا مجوز از وزارت علوم بابت اعزام دانشجو از سال ۱۳۸۳ داریم.

   رشته هنر در کشور آلمان، به زبان آلمانی می باشد. با داشتن مدرک زبان انگلیسی نمی توان برای رشته هنر اقدامی را انجام داد. در ضمن این رشته ها امتحان ورودی داشته و نیاز به مدرک زبان آلمانی بالا می باشد.

   شرایط شما زیاد خوب نیست چون هر کجای پرونده شما رنگ و بوی یک رشته را دارد و این گسستگی در پرونده شما، باعث نگرانی در به نتبجه رسیدن پرونده شما دارد.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 25. سلام
  من دانشجوی سال آخر مهندسی شیمی هستم
  و معدل کلم روی۱۲ هست از دانشگاه دولتی
  میخواستم بدونم میشه در مقطع ارشد و دکترا برای دانشگاه های آلمان پذیرش بگیرم
  چه رشته ای رو میتونم ادامه بدم و اینکه چه مقدار هزینه تموم میشه
  زبانم هم در حال رسیدن به نمره۶ آیلتس هست
  برای اخذ پذیرش برای سال بعد از چه زمانی باید شروع به درخواست کنم؟

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   دوست عزیز، شما شرایط خوبی ندارید با این اوصاف اقدام به خواندن زبان انگلیسی هم نمودید که این امر کار شما را تقریباً نشدنی می کند.

   بهترین اقدام برای شما، آن هم درصورتی که سن و سال شما در حد منطقی باشد این است که، برای لیسانس مجدد برای یک رشته نزدیک این رشته اقدام شود. که سفارت درصورت پذیرش فوق لیسانس شما را رد نکنند.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
   • ممنون از پاسخگوییتون
    ۲۲ سالمه و سال دیگه فارغ التحصیل میشم
    سوالم این بود که برای ارشد رشته بیوتکنولوژی از چه زمانی باید اقدام کنم بعد از فارغ التحصیلی یا زودتر؟
    واینکه نظر من روی گزینه اعزام شخصی هست چون میدونم به خاطر معدل پایینم امکان بورس رو ندارم
    به نظر شما ارشد رو در یکی از دانشگاه های معتبر تهران. با رزومه قابل قبول در همون رشته بیوتکنولوژی ادامه بدم و سپس برای دکترا بیوتکنولوژی داروسازی اقدام به پذیرش کنم یا برای ارشد با هزینه شخصی اقدام کنم؟
    برای اعزام شخصی هم معدل مهمه؟

    پاسخ
 26. سلام
  می خواستم بدونم که آیا هر دانشگاه در آلمان کالج مخصوص به خود را دارد؟یعنی مثلا دانشگاه هومبولت کالج هومبولت را هم دارد؟و اینکه آیا کیفیت کالج ها هم در آلمان با هم متفاوت است و آیا بعد از گذراندن کالج ،دانشگاه من بستگی به نتایجی دارد که تو کالج گرفتم یا بازم معدل دیپلم و پیش ملاک است؟اگر کیفیت کالج ها با هم متفاوت است،عاملی که سبب پذیرش از کالج بهتر می شود معدل است؟
  با سپاس

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   بسته به امکانات هر دانشگاه، کالج برگزار می شود. در خیلی از دانشگاه ها همه کالج ها و همه رشته ها ارائه نمی شود. کالج در کنار معدل دیپلم و پیش دانشگاهی شما پرونده شما را تشکیل می دهد.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 27. سلا. وقتتون به خیر من فارغ التحصیل رشته علوم آزمایشگاهی از دانشگاه آزاد هستم برای کارشناسی ارشد رشته ژنتیک رو می خوام انتخاب کنم . برای ادامه تحصیل در آلمان میشه رشته کارشناسی و ارشد تفاوت داشته باشه . و اینکه برای تحصیل رایگان ختما باید زبان آلمانی یاد بگیریم

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   امکان دارد واحد پیش نیاز به شما تعلق بگیرد برای پذیرش این رشته، ولذا احتمال این که پذیرش اخذ شده لیسانس باشد، هست.

   درضمن باید زبان آلمانی داشته باشید، و قبل از هر اقدامی برای این که شانس کار خود را بسنجید، می توانید مدارک را تحویل مؤسسه داده تا بررسی شود، قبل هر اقدامی که درصورت شروع پروسه شما هم بدانید با چه شرایطی برای شما اقدام صورت می گیرد

   رشته شما اکثراً به زبان آلمانی می باشد برای همین برای این که شانس به تنیجه رسیدن پرونده شما بالا رود، چنین پیشنهادی را دادم.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 28. سلام
  لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل ۱۳٫۰۴ دارم. همچنین ۵ سال سابقه کار پاره وقت همزمان با تحصیل و ۵ سال سابقه کار تمام وقت هستم. دارای ۶ اختراع ثبت اختراع ثبت شده و ۸ مدال از مسابقات جهانی اختراعات و ۲۸ سالمه . می خواستم بدونم با این شرایط چقدر برای پذیرش ارشد مهندسی مکانیک از یکی از دانشگاههای صنعتی خوب آلمان شانس دارم؟
  با سپاس

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   معدل شما برای اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس اصلاً خوب نیست و تقریباً تمام دانشگاه های خوب شما را رد می نمایند. ولی این نکته را درنظر بگیرید اگر حتی به واسطه ارتباطاتی که ما در آلمان داریم پذیرش فوق لیسانس شما را هم اخذ نماییم، به دلیل شرایط سنی و معدل لیسانس شما، باید درنظر بگیرید که در بحث اخذ روادید، پروسه شما خالی از ریسک نمی باشد.

   درصورت قبول چنین ریسکی، و داشتن مدرک زبان آلمانی می توان کار شما را انجام داد.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 29. با سلام
  بنده ۳۸ ساله هستم و متاسفانه بدلیل مشکلی که در سال ۷۹ برام پیش امد نتونستم در مقطع لیسانس ادامه تحصیل بدم و از سال ۸۲ مشغول به کار میباشم که برای اینجانب بیمه تامین اجتماعی پرداخت شده است .در حال حاضر مشغول خواندن زبان آلمانی هستم و خودم رو برای کنکور سراسری سال آینده آماده میکنم .(از نظر مالی هم در شرایط متوسط رو به بالایی هستم وفکر میکنم بتونه به عنوان انگیزه برگشت پس از ادامه تحصیل به سفارت ارائه داد)
  با شرایط بالا آیا بنده شانسی در گرفتن ویزای دانشجویی در مقطع لیسانس رشته های مثل فلسفه و یا ادبیات آلمانی دارم یا خیر .
  و در صورت عدم امکان دریافت ویزا با شرایط اینجانب شما کدام کشور اروپایی رو برای ادامه تحصیل پیشنهاد میکنید.
  با تشکر

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   به دلیل فاصله زیاد اتمام تحصیل شما تا حال، سفارت احتمال بسیار زیاد رد شدن را دارید.

   در صورت قبولی در کنکور سراسری در هر رشته ای، بهتر است برای کشور اتریش اقدام کنیم برای شما که از لحاظ سن و سال مشکلی ندارد و می توان برای شما ویزای دانشجویی گرفت.

   از لحاظ هزینه هم تقریباً شبیه آلمان می باشد.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 30. با سلام
  میشه لطفا بفرمایید برای رشته های علوم اجتماعی امکان گرفتن بورسیه در مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد یا خیر؟
  ضمن اینکه من کارشناسی الکترونیک و کارشناسی ارشد جامعه شناسی دارم.

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   بورسیه در مقطع فوق لیسانس تقریباً دور از انتظار می باشد.

   اما درصورتی که مدرک زبان آلمانی را داشته باشید احتمال این وجود دارد که پذیرشی برای شما اخذ گردد که تحصیل شما رایگان باشد ولی هزینه زندگی به عهده شما می باشد.

   بحث سن و سال هم در پروسه ویزا بسیار مهم می باشد.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 31. با سلام
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی معماری از دانشگاه آزاد سال ۹۴ با معدل ۱۵٫۶۰ هستم خواستم ببینم امکانش هست از دانشگاه های آلمان پذیرش بگیرم ؟ شرایط بورس دانشگاه های آلمان برای مقطع ارشد به چه صورت هست ؟ ضمن ااینکه ممنون میشم بهترین دانشگاه های آلمان رو برای رشته معماری معرفی کنید بهمراه رنکشون ممنون

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   این رشته هم به زبان آلمانی و هم به زبان انگلیسی ارائه می شود.

   ولی درصورت استفاده از تحصیل با هزینه کمتر، بایستی به زبان آلمانی تحصیل نمایید.

   بورسی به شما در این مقاطع تعلق نمی گیرد و برای صدور پذیرش نیاز به ارائه Portfolio می باشد.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 32. سلام من ۲۰سالمه معدل دیپلمم ۱۷٫۹۳ است و رشته ی ریاضی و معدل پیشم ۱۵٫۹۷ رشته ی هنر
  گواهی رتبه و قبولیم برای کنکور هنره و رشته ی گرافیک قبول شدم اماثبت نام نکردم و با سوایق تحصیلی رفتم رشته معماری و دو ترم خوندم معدل این دو ترمم ۱۶٫۸۴ شده ک همه ی دروس تخصصی ۱۹یا ۲۰عه!میخوام برای لیسانس المان اقدام کنم خیلیم واسم فرق نداره چه رشته ای باشه در حال حاضر A2 دارم و در حال ادامه زبانم توانایی مالیم دارم
  شانسی دارم ؟

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   با وجود این که یک بار جواب شما را دادم، مجدداً:

   شرایط شما در یک نگاه خوب هست ولی برای جواب دقیق بایستی تاریخ اخذ این مدارک را دقیق مشخص نمایید تا بتوان دقیق تر و مطمئن تر نظر داد.

   درضمن بایستی هرچه سریع تر نسبت به استارت پروسه اخذ پذیرش اقدام نمایید که ترم زمستان آلمان یعنی همان مهر و آبان ۹۶ را از دست ندهید.

   به دلیل سنی که دارید، بالطبع شما باید متولد ۷۵ باشید و با درنظر گرفتن شرایط معدلی که دارید، به نظر بنده کار شما براساس درخواست شما، انشاءا . . . شدنی خواهد بود. فقط درصورت درخواست نسبت به انجام کارتان بایستی سریع تر اقدام نمایید.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 33. با سپاس از جواب شما
  بله متولد ۷۵ هستم دیپلمم رو سال ۹۲ گرفتم
  برای ترم زمستون که فرمودین باید مدارکم رو حداکثر تا چه زمانی ارسال کنم؟

  پاسخ
 34. سلام من ۲۸ سال سن دارم و لیسانس حسابداری با معدل ۱۴/۸۰ ازدانشگاه فنی حرفه ای دارم
  آیا مدرک لیسانس من مورد قبول آلمان هست؟(درanabinسایت /H+-)سوال دگه اینکه من شنیدم برای رشته حسابداری ،مستر درآلمان وجودنداره،این صحت داره؟ راهنمایی بفرماییدممنون

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   با مدرک فنی و حرفه ای در گذشته پذیرش اخذ شده ولی بالطبع تمامی دانشگاه های آلمان موردقبول نمی باشد و جهت متقاعد کردن دانشگاه ها نیاز به نماینده ای جهت انجام این امر دارد.

   رشته Accounting در آلمان به این نام بسیار اندک بوده و این رشته در مقطع فوق لیسانس زیرمجموعه رشته های دیگری قرار می گیرد و اکثر افرادی که لیسانس حسابداری دارند، در مقطع فوق لیسانس رشته های دیگری را انتخاب می نمایند تا شانس اقدام آن ها نیز افزایش یابد.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 35. با سلام بنده ۴۰ ساله هستم و لیسانس مهندسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد در سال ۹۱ رو دارم معدل کاردانی بنده ۱۶٫۳۸ و معدل کارشناسی بنده ۱۵٫۴۷ می باشد. من عاشق درس خوندن هستم .در حال حاضر درحال گذراندن کلاسهای آیلتس میباشم. خواستم بپرسم :
  برای کارشناسی ارشد در آلمان امکان پذیرش دارم یا نه از لحاظ سنی؟
  اگر نه آیا راه حل دیگری دارد که بتوانم در دانشگاه مشغول به تحصیل شوم؟
  آیا در صورت عدم صدور ویزا میتوان از دانشگاههای کشور اتریش یا سویس پذیرش تحصیلی بگیرم یا آنها هم شرایط سنی دارند؟
  آیا درآن کشور ها هم میشود به زبان انگلیسی تحصیل کرد؟
  هزینه ی تحصیل در این کشور ها هم مثل آلمان و تقریبا رایگان است یا خیر؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   درصورت اخذ پذیرش شانس شما برای اخذ ویزای دانشجویی بسیار اندک بوده و اقدام جهت آن عاقلانه نمی باشد.

   بایستی برای اتریش اقدام نمایید که شرایط سنی برای ویزای تحصیلی ندارد.

   درضمن بایستی برای مقطع لیسانس اقدام شود و به زبان آلمانی و این امکان را دارد که در خاک اتریش دوره زبان را بگذرانید.

   هزینه تحصیل هر ترم ۳۸۰ – ۷۵۰ یورو می باشد.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 36. با سلام و عرض خسته نباشید،
  دانشجوی ترم ۶ مکانیک دانشگاه تهران هستم با معدل ۱۷:۳۰، می خواستم ببینم که امکان ادامه تحصیل در رشته های انگلیسی زبان تا چقدر فراهم هست؟ آیا دانشگاه های برتر آلمان پذیرش با فول فاند می دهند؟

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   با معدل و رشته ای که دارید امکان ادامه تحصیل به زبان انگلیسی برای شما وجود دارد ولی بالطبع هزینه تحصیل داشته و هزینه تحصیل شما بین ۶۰۰-۱۰۰۰ یورو در هر ترم می باشد.

   درضمن امکان پذیرش با فاند برای شما بسیار کم می باشد و حداقل ماهیانه ۶۰۰ – ۷۰۰ یورو هزینه در آلمان دارید.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 37. سلام میشه چندتا رشته ی پیراپزشکی معرفی کنیم که پذیرشش هم تقریبا راحت باشه هم هزینه ی کمی داشته باشه مرسی

  پاسخ
 38. با سلام بنده ۴۰ سال سن دارم و فوق لیسانس مدیریت مالی از دانشگاه علامه طباطبایی اما میخواهم سال اینده کنکور کارشناسی رشته انسانی بدهم و رشته فلسفه قبول بشم
  من اگر بتونم در این رشته قبولی بگیرم چقدر شانس پذیرش از دانشگاه های المان را دارم؟(ایا سنم محدودیت می اورد؟)
  متشکر

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   با شرایطی که شما دارید، اولاً نیازی به قبولی در کنکور سراسری برای پذیرش نداشته و ندارید. پس انرژی و وقت خودتان را صرف این مورد ننمائید.

   ولی این نکته حائز اهمیت می باشد، که حتی درصورت اخذ پذیرش شانس شما برای اخذ ویزای تحصیلی بسیار اندک می باشد.

   اگر قصد ادامه تحصیل را دارید، بهتر می باشد برای کشور دیگری مانند اتریش و ایتالیا اقدام نمائید که شرایط پذیرش با سن های مختلف را دارا می باشد. (مخصوصاً کشور اتریش)

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 39. سلام و عرض ادب خدمت شما
  میخواستم بدونم آیا با مدرک کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی امکان گرفتن پذیرش در یکی از دانشگاه های آلمان امکان پذیر است یا خیر؟ ممنون از شما

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   امکان اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس با مدرک علمی کاربردی وجود دارد. ترم های پیش عزیزانی بوده اند که با این مدرک، مؤسسه ما برای ایشان پذیرش اخذ کرده است.

   ولی بالطبع برای بررسی دقیق تر بایستی مدارک و شرایط خود را کامل به مؤسسه ارائه نمائید تا طبق شرایط قرارداد استعلام، مدارک شما بررسی شده و شانس پذیرش به شما اعلام شود.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 40. سلام .
  من ۳۶ سالمه دیپلم ریاضی هستم و ۲۱ سال در رشته برق فعالیت داشتم به شکل پیمانکاری و همچنین پیمانکار پروژه های مخابراتی .
  آیا شانسی برای تحصیل در رشته برق برام وجود داره

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   به دلیل شرایط سنی که دارید متأسفانه در بحث سفارت دچار مشکل خواهید شد و ویزای نخواهید شد.

   درضمن به دلیل فنی بودن شما و نداشتن مدرک پیش دانشگاهی، نیز امکان اخذ پذیرش برای مقطع لیسانس وجود ندارد.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 41. سلام. پذیرش از دانشگاه جاکوب برمن در رشته بیوانفورماتیک گرفتم و تقاضای وقت سفارت کردم. اما الان در لسیت دانشگاه های معتبر -خوب – متوسط اسمی از این دانشگاه ندیدم. نیاز به راهنمایی دارم. منصرف بشم؟ ممنون

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   بالطبع اگر دانشگاه در سطح پائین می باشد، در بحث سفارت هم دچار ریسک خواهید شد و در نهایت هم درس خواندن در آن دانشگاه، ارزشی نخواهدداشت. زیرا وقتی در لیست دانشگاه های وزارت علوم نباشد.

   این همه هزینه و . . . تحصیل در دانشگاهی داشته باشید که اعتباری ندارد، عاقلانه نمی باشد.

   البته این نظر بنده است. باز صلاح کار خود را بهتر می دانید.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 42. سلام. من ۲۹ سالمه. لیسانس مهندسی گیاهپزشکی با معدل ۱۳٫۴۰ و ارشد پژوهش هنر با معدل ۱۸:۴۰ هستم.
  امکانش هست فوق شرکت کنم با این معدل؟ زبان آلمانی b1 دارم. و آیلتس ۶٫۵
  امکانش هست ارشد تاریخ هنر پذیرش بگیرم با توجه به این که لیسانسم مهندسی بوده؟
  آیا آلمان همانند ایران رشته شناور دارن که بشه با هر مدرک لیسانسی برای فوق شرکت کرد
  ممنونم

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   جهت پذیرش در مقع فوق لیسانس مجدد، ملاک اصل مدرک لیسانس شما بوده که متأسفانه معدل شما بسیار کم می باشد. شرایط شما خاص بوده و بسیار باید با دقت بررسی شود.

   همچنین، پذیرش اقدام شده بایستی در زمینه لیسانس شما صورت بگیرد و نه در زمینه فوق لیسانس شما.

   جهت اقدام در رشته های مرتبط با رشته شما، شرط معدل ۱۶-۱۷ به بالا اعمال می شود. تنها راه شما، اقدام برای رشته های بین رشته ای (مانند مهندسی محیط زیست و …) و فنی بوده و در کل به دلیل شرایط خاصی که دارید بایستی ریسک سفارت را در این مورد بپذیرید.

   البته شایان ذکر است، این پروسه خالی از ریسک نبوده و درصورت تمایل شما بایستی از تجارب بالای نمایندگان مؤسسه در کشور آلمان استفاده شود تا به نتیجه مطلوبی برسید.

   آلمان بحث رشته شناور را به هیچ وجه قبول نخواهدداشت.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 43. سلام.من ۲۶سالمه و لیسانس برق از دانشگاه دولتی دارم ولی میخوام برای لیسانس شیمی درخواست بدم.میخواستم بدونم آیا سنم مشکلی برای پذیرش ایجاد نمیکنه؟

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   به دلیل درنظر گرفتن شرایط اخذ ویزا، بهتر می باشد، با پذیرش فوق لیسانس وارد آلمان شده و آنجا به رشته شیمی تغییر رشته نمائید که شانس بیشتری برای ویزا داشته باشید.

   این مطلب بستگی به معدل و ریز نمرات دیپلم، پیش دانشگاهی و لیسانس شما خواهدداشت.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ
 44. سلام میخواستم بدونم حداکثر سن برای پذیرش مقطع لیسانس در آلمان چندهستش؟
  واینکه من ۲۷ ساله هستم و میخوام برای لیسانس درخواست بدم .به نظرتون شانسی دارم؟

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   درصورت صدور پذیرش با شرایط فعلی شما، درصورت عدم دارا بودن مدرکی، بعد از مدرک پیش دانشگاهی، به دلیل فاصله زمانی از تاریخ فارغ التحصیلی از پیش دانشگاهی تا حال حاضر، شما دارای ریسک سفارت می باشید.

   یعنی احتمال دارد، حتی درصورت دارا بودن پذیرش موفق به اخذ ویزا نشوید.

   البته همه این مطالب منوط به بررسی دقیق تر پرونده شما می باشد. درصورت تمایل می توانید پرونده خود را به مؤسسه ارائه نموده و طبق شرایط قرارداد استعلام، مدارک شما با دقت بررسی شده و شانس این پروسه به شما اعلام گردد.

   اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *