راهنمای تعیین وقت مصاحبه سفارت آلمان در تهران

راهنمای تعیین وقت مصاحبه سفارت آلمان در تهران

با سلام خدمت همه عزیزانی که قصد اقدام برای تحصیل در کشور آلمان را دارند.

 

تمام متقاضیان تحصیل در کشور آلمان، بایستی این نکته را درنظر داشته باشند که درحال حاضر شرایط و زمانبندی وقت مصاحبه سفارت آلمان بسیار طولانی شده و بایستی این مطلب را درنظر داشته باشید.

متأسفانه به دلیل حجم بالای تقاضا، ثبت درخواست تعیین وقت سفارت در تمامی گروه‌های مربوطه، در حال حاضر با زمان انتظار زیادی همراه می‌باشد. زمان‌های انتظار برای هر گروه در لینکی در اینجا قرار داده شده است، مشخص می گردد.

(https://teheran.diplo.de/blob/2073982/b42e50a5ec2c8b090c4fad783e2a35de/wartezeit-visa-data.pdf)

لطفاً این موضوع را برای برنامه‌ی سفرتان مد نظر قرار دهید.

 

همانطور که در لیستی که لینکی که در فوق قرار داده شده است، دقت نمایئد، درصورتی که تا به حال درخواست وقت سفارت ننموده اید و می خواهید اقدام به چنین امری نمائید، درحال حاضر وقت سفارت حدود ژانویه ۲۰۲۰ خواهد بود. (یعنی تقریباً دو سال آینده به شما وقت مصاحبه ویزا داده خواهدشد.)

مؤسسه نیلوفر آبی برای همه عزیزانی که قصد اخذ وقت مصاحبه سفارت آلمان در تهران را دارند، قایلی را فراهم کرده که براساس آن به راحتی و بدون هیچ مشکلی امکان اخذ وقت مصاحبه را خواهید داشت. خواهشی که مؤسسه نیلوفر آبی از همه عزیزان دارد این است که از این فایل برای دوستانی که چنین قصدی را دارند استفاده نمائید.

 

جهت دریافت لینک راهنما برای تعیین وقت مصاحبه سفارت آلمان روی لینک زیر کلیک نمائید.

لینک مربوط به راهنمای تعیین وقت سفارت آلمان

امیدواریم لینک فوق جهت دریافت وقت سفارت شما را به بهترین نحو ممکنه راهنمائی نماید.

رزرو وقت مصاحبه بوسیله شخص شما و به طور رایگان از طریق وبسایت سفارت امکان پذیر می باشد.

مشاوره حرفه ای و رایگان در خصوص سوال های مربوط به روادید را از طریق آدرس ایمیل (visa-info@tehe.diplo.de)، به وسیله  اینترنت  به آدرس http://www.teheran.diplo.de) VISA)  و یا تلفن ۱۴۹۹ – ۳۹۹۹ – ۲۱ – ۹۸+ دریافت کنید.

احتمال این که شرایط و ضوابط تعیین وقت سفارت آلمان بهبود و شرایط جدیدی نیز اعلام نمایند، وجود دارد. ولی این که چه زمان و موقعی اقدام به چنین امری نمایند مشخص نمی باشد. البته با توجه به تغییرات مکانی سفارت آلمان، احتمال تغییر شرایط تعیین وقت سفارت بعد از نقل و انتقال کامل سفارت آلمان به مکان جدید وجود دارد. ولی باید این نکته را درنظر داشته باشید که این یک احتمال بوده و موارد فوق براساس ارتباطات بیان شده است.

تمام عزیزانی که قصد رفتن به آلمان را دارند باید، به طور مرتب سیستم تعیین وقت سفارت آلمان را چک نمایند، چون با وضعیتی که در حال حاضر سیستم تعیین وقت سفارت آلمان دارد، امکان تغییر آن وجود داشته و امکان این که در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ وقت های سفارت آلمان از این شرایط سخت و طولانی خارج شده و سیستم جدیدی توسط سفارت اعلام گردد، می باشد. لذا توصیه می شود به صورت مرتب سیستم تعیین وقت مصاحبه را چک نموده که درصورت تغییر بتوانبد به سرعت وقت دریافت نمائید. البته احتمال این که دریافت وقت نیاز به پارامترهای دیگری غیر از پاسپورت داشته باشد، مانند پذیرش ویا حتی زبان آلمانی، هست. لذا درصورتی که تمایل دارید می توانید، پروسه کاری خود را شروع و از دانشگاهی پذیرش دریافت نمائید که در بحث تمدید پذیرش مشکلی نداشته باشد.

حال برای کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر، با تلفن ثابت مؤسسه تماس حاصل فرمائید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی به مؤسسه مراجعه تا بتوانید اطلاعات در خور پرونده خود را دریافت نمائید (نه یک اطلاعات کلی) تا در تصمیم گیری درست، دچار مشکل نشوید.

به امید موفقیت تک تک عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارند.

مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *