تغییر در روند رفع نواقص پرونده و نیز درخواست صورت وضعیت روادید

تغییر در روند رفع نواقص پرونده و نیز درخواست صورت وضعیت روادید

سفارت توجه شما پیرامون مراحل رسیدگی به پرونده و رفع نواقص آن و نیز درخواست صورت وضعیت در آن خصوص را به تغییرات ذیل جلب می‌نماید:

اگر سفارت از شما بخواهد که مدراک یا اسنادی را به آن تحویل دهید، تقاضا داریم آن ها را به صورت اسکن شده و با ذکر بارکد شش رقمی به ایمیل سفارت ارسال نمایید:

visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de

البته اسناد و مدارکی که قبلاً باید تأیید شده باشند از این قاعده مستثنا هستند. شما باید اصل مدارک را به همراه یک نسخه کپی و با ذکر شماره بارکد از طریق پستی به سفارت ارسال نمایید و یا در صندوق پستی سفارت بیندازید.

روی پاکت، آدرس سفارت را به شرح ذیل درج نمایید:

سفارت آلمان در تهران، بخش ویزا (ذکر شماره بارکد شش رقمی)

خیابان فردوسی، شماره ۳۲۴-۳۲۰، صندوق پستی ۱۷۹-۱۱۳۶۵ تهران، ایران

 

اگر لازم باشد مدارک دیگری را هم به صورت اصل به سفارت ارائه دهید، از طریق تلفن با شما تماس می‌گیریم و زمانی را برای حضور و ارائه‌ی مدارک‌تان با شما هماهنگ خواهیم کرد.

بی آنکه از شما خواسته شود، لطفاً مدرکی برای سفارت نفرستید. مدارکی که بدون درخواست ارسال گردند، مرجوع نخواهند شد، متأسفانه مجبوریم آنها را از بین ببریم.

سفارت تأکید دارد که حضور در بخش ویزا فقط با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است و سعی می‌کند شما را همیشه به موقع مطلع گرداند. اطلاعات مهم درخصوص روند رسیدگی به ویزا را در وب‌سایت سفارت مطالعه بفرمایید. جلو باجه‌ها به سوالاتی پیرامون درخواست صورت وضعیت و دیگر اطلاعات در حوزه ویزا پاسخ داده نخواهد شد.

این مطلب توسط سفارت آلمان منتشر شده و مسئولیت آن به عهده سفارت آلمان در تهران می باشد.

 

https://teheran.diplo.de/ir-fa/service/-/2145796

۰۸٫۱۰٫۲۰۱۸

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *