تذکر بسیار مهم برای دریافت وقت مصاحبه روادید دانشجویی

تذکر بسیار مهم برای دریافت وقت مصاحبه روادید دانشجویی
۰۲٫۰۹٫۲۰۱۹ – مطلب

این مطلب توسط سفارت آلمان منتشر شده و مسئولیت آن به عهده سفارت آلمان در تهران می باشد.

https://teheran.diplo.de/ir-fa/-/2243190

آیا از زمان انتظار طولانی برای وقت مصاحبه روادید دانشجویی کلافه شده اید؟

سفارت آلمان در تهران قصد دارد فرصتی برای وقت مصاحبه سریعتر در اختیار دانشجویان دارای صلاحیت ویژه قرار دهد.

چگونه؟

۱٫ لطفاً اطلاعات مربوط به سامانه رزرو وقت مربوط به بخش حقوقی-کنسولی و همچنین برگه راهنمای مربوطه را به دقت مطالعه نمائید.

۲٫ سپس وقت رزرو شده قبلی خود را از طریق لینک مربوط به لغو وقت مصاحبه که درایمیل تأییدیه ثبت نام قبلی موجود است، لغو نمائید.

۳٫ حال مجدداً ثبت نام نمائید.

 برای شرایطی که در ارتباط با شما صدق می کنند گزینه “بله” (JA) را علامت بزنید و برای آنهایی که صدق نمی کنند گزینه “خیر” (NEIN) را.

۴٫ به طور مرتب ایمیل و پوشه اسپم (Spam) خود را ملاحظه و چک نمائید! در ابتدا یک تأییدیه ثبت نام دریافت خواهید نمود. سپس در اولین فرصت، اعلامیه وقت سفارت را برایتان ارسال خواهیم کرد.

۵٫ پس از دریافت ایمیل اعلام وقت، حتماً بر روی لینک تأیید داخل ایمیل کلیک نمائید! در غیر این صورت وقت مصاحبه شما لغو خواهد شد! مسئولیت چک کردن ایمیل و پوشه اسپم آن بر عهده خود شما می باشد. به اشخاص ثالثی که قول هایی به شما می دهند و در قبالش از شما پول می گیرند، اعتماد نکنید.

توجه:

در صورتی که در ثبت نام مجدد یکی از شرایطی که در مورد شما صدق نمی کند را با “بله” پاسخ داده باشید تا بدین ترتیب وقت نزدیکتر و سریعتری بگیرید، اقدام شما جهت گرفتن وقت اصلاً لحاظ نخواهد شد. درخواست شما پذیرفته نخواهد شد و مجبور خواهید بود روند ثبت نام را مجدداً از ابتدا طی نمائید. بدین ترتیب جای خود را در فهرست انتظار از دست خواهید داد!

یک درخواست:

شما برای گرفتن وقت اقدام کرده اید، اما دیگر علاقه ای ندارید؟ لطفاً ثبت نام خود را از طریق لینک لغو وقت مصاحبه در ایمیل تأییدیه ثبت نام لغو نمائید. بدین ترتیب جا را باز خواهید کرد برای سایر دانشجویان و به ما کمک خواهید کرد تا بتوانیم درخواست های بیشتری دریافت و بررسی نمائیم.

نکته:

شما ایمیل تأییدیه ثبت نام اولیه خود را در اختیار ندارید و به این دلیل به لینک لغو وقت مصاحبه دسترسی ندارید؟ اگر شخص ثالثی از طریق ایمیل خودش ثبت نام شما را انجام داده است، از او درباره این ایمیل سؤال کنید. سفارت مسئولیتی در قبال اقدامات اشخاص ثالث بر عهده نمی گیرد.

2 دیدگاه

 1. سلام وقت بخیر
  من ۲۹ سال سن دارم دارای لیسانس مهندسی مواد از دانشگاه آزاد با معدل ۱۴٫۶ می باشد مدرک هم سال ۹۴ اخذ کردم از این ماه زبان آلمانی رو نیز شروع کردم احتمالا تا سال آینده بتونم مدرک b2 بگیرم البته ۷ سال سابقه کاری مرتبط با بیمه نیز دارم معدل دیپلم ۱۷ و پیش دانشگاهیم ۱۴٫۵ می باشد دانشگاه مورد نظرم th ingolstadt می باشد که یک کورس خوب در مقطع فوق لیسانس برای رشته من و شرایط پذیرش مناسب دارد می خواستم بدونم با شرایط من ریسک گرفتن پذیرش و به خصوص ریسک ویزا به چه صورت است
  با تشکر

  پاسخ
  • lotus

   سلام

   درحال حاضر اولویت اول برای ورود به کشور آلمان، بحث سفارت می باشد که بایستی دانشگاهی اقدام شود که با شرایط شما و سطح مدرک زبانی که در هنگام اقدام برای پذیرش به مؤسسه تحویل می نمائید، به شما پذیرش داده و شرایط سفارت را تأیید نماید. درغیر این صورت، پذیرش هایی هست که در نهایت برای بحث ویزا شما را دچار مشکل خواهد نمود.

   لذا شما براساس مدارک ارائه شده و اعلام اولویت بندی خود بایستی اقدام به پذیرش شود. درصورت امکان، سعی بر پذیرش در اولویت های شما خواهدبود. درغیر این صورت پذیرش برای دانشگاه های دیگر برای شما بایستی اقدام شود که همگی جزو دانشگاه های گروه ممتاز و خوب وزارت علوم می باشد.

   لطفاً اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر را دارید، با تلفن ثابت مؤسسه تماس بگیرید و با اخذ تعیین وقت وقت قبلی تشریف بیارید تا بتوانیم اطلاعات در خور پرونده شما به شما داده بشود و نه یک اطلاعات کلی که جهت تصمیم گیری درست، شما را دچار مشکل می نماید.

   باتشکر و آرزوی موفقیت
   مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس)

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *