ارتباط با ما

نشانی: تهران، خیابان ظفر (سرتیپ وحید دستگردی)،

بین خیابان تبریزیان و کازرون، جنب داروخانه لاله،

پلاک ۱۱۲، طبقه اول، واحد ۳

تلفن: ۸۸۱ و ۸۷۵ ۵۳ ۲۲۲

تلفن همراه: ۳۲۷ ۹ ۳۲۷ – ۰۹۱۲

پست الکترونیکی :

مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس) با هدف انجام امور فرهنگی و هنری در سال ۱۳۸۳ در تهران به ثبت رسید. مؤسسه در سال ۸۳ مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت و از سال ۸۳ تاکنون اقدام به اعزام دانشجویان محترم، زیرنظر وزارت مربوطه نموده‌است. مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس) دارای نمایندگان متعددی در سایر کشورهای دنیا بوده و با سابقه چندین ساله‌اش ارتباطات و اعتبارات خوبی در این زمینه کسب کرده‌است. این مؤسسه در مقاطع مختلف تحصیلی اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی نموده و علی‌الخصوص در زمینه پذیرش در مقاطع دکترا و تخصص‌پزشکی نیز فعالیت گسترده‌ای دارد. در این سال‌ها مؤسسه موفق به اعزام تعداد بی‌شماری از دانشجویان عزیز، برای تحصیل در کشورهای آسیایی (مالزی، فیلیپین، هند و . . . ) و اروپایی (آلمان، فرانسه، اتریش، سوئد، فنلاند، نروژ و . . . ) و کانادا و استرالیا شده‌است. شایان ذکر است تک‌تک این مراحل توسط نمایندگان مجرب در داخل و خارج از کشور، اعم از پذیرش و خدمات جانبی متقاضیان در کشور مربوطه اقدام می‌شود.

آندره ژيد

بكوش تا عظمت در نگاهت باشد نه در آنچه که به آن مي نگري.

 

فردوسی

«بدو گفت موبد که دانش به‌است // که دانا به‌گیتی زهرکس مه‌است»

 

 به دانش بود نیک فرجام تو

به مینو دهد چرخ آرام تو

فعالیت‌های این مؤسسه به امر اعزام دانشجو محدود نبوده و اقدام به برگزاری سمینارها و دوره‌های آموزشی در ایران از جانب کشورهای مختلف و اعزام اساتید جهت گذراندن دوره‌های تکمیلی نموده‌است. مؤسسه خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های سرمایه‌گذاری، مهاجرت و انتقال تکنولوژی و مهارت نیز به متقاضیان، ارائه می‌نماید.

iran_flag

امیدواریم که بتوانیم، با توکل به خدای متعال، قدمی هرچند کوچک، در راستای تعالی علم و دانش و ارتقاء علمی کشور برداشته و شما عزیزان را در این راه همراهی کنیم.