شرایط تحصیل در خارج

آخرین اخبار را دنبال کنید

تحصیل در کشور اتریش بدون نیاز به مدرک زبان

تحصیل در کشور اتریش بدون دارا بودن مدرک زبان و با کمترین هزینه

پزشکی در آلمان

ما بهترین گزینه ها را برای ورود به رشته پزشکی به شما ارائه می کنیم.

دکترا PhD

آخرین اخبار مربوط به پذیرش در مقطع دکترا را از این قسمت بخوانید.

تحصیل به زبان انگلیسی در کشور آلمان

آخرین اخبار مربوط به پذیرش در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی را از این قسمت بخوانید.


آخرین نوشته ها

پست ها بر اساس طبقه بندی


موسسه فرهنگی نیلوفر آبی (لوتوس) آمادگی اخذ پذیرش در مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاه های جهان را دارا بوده و در در مقاطع دکترا و خصوصاً تخصص‌پزشکی نیز فعالیت گسترده‌ای دارد. در این سال‌ها مؤسسه موفق به اعزام تعداد بی‌شماری از دانشجویان عزیز، برای تحصیل در کشورهای آسیایی (مالزی، فیلیپین، هند و . . . ) و اروپایی (آلمان، فرانسه، ایتالیا،اتریش، سوئد، فنلاند، نروژ و . . . ) و همچنین کانادا و استرالیا شده‌است.

یکی از مهمترین مسائلی که تحصیل در خارج از کشور را از تحصیل در دانشگاه های ایران متمایز می کند دسترسی به امکانات پژوهشی پیشرفته و فن آوری نوین است. تحقیقات برای سطوح کارشناسی ارشد و دکترا از پایه های مهم آموزش به شمار می رود و گاه از دروس گذرانده اهمیت بیشتری می یابد.

مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا از یک دانشگاه معتبر خارج از کشور می تواند در دسترسی به امکانات کاری گسترده تر در ایران و دیگر نقاط دنیا مفید و مؤثر باشد. همچنین زندگی در محیط کشورهای خارجی امکان یادگیری زبان در سطوح پیشرفته تر را فراهم می سازد.

تحصیل در اروپا می تواند امکان تجربه های تحقیقاتی و حرفه ای در سطح استانداردهای بین المللی ایجاد کند. تحقیقات دانشگاهی در کشورهای اروپایی از استانداردهای بالای علمی برخوردار هستند و عادت به کار در چنین محیطی می تواند رقابتپذیری بین المللی تحقیقاتی یا حرفه ای را امکانپذیر نماید.